Форум кандидатів на посаду судді 2012

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Тим, у кого 59.5 бали » Чи є ще шанс потрапити у резерв суддів у 2012 році?


Чи є ще шанс потрапити у резерв суддів у 2012 році?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Шановні, колеги, ті хто набрав 59,5 бали і менше, спочатку, пропоную звернутися до ВККСУ з письмовими заявами на ознайомлення з результатами тестування 11.09.2012 р., а також із тестовими зошитами та варіантами правильних відповідей, з метою їх перевірки (бо машини можуть і помилятися)...

У кого які думки з цього приводу, а також з приводу взагалі шансів перегляду тестових робіт та потрапляння у резерв у цьому році. Пишіть!

2

Щодо перегляду результатів тестування можу зазначити, що на одне запитання по кримінальному процесу було два варіанти відповіді. Питання звучало приблизно так: "Якщо Суд відмовив у прийнятті скарги на постанову про порушення кримінальної справи, то що може зробити скаржник? То 2 (два) варіанти: звернутися зі скаргою повтроно та оскаржити в апеляційному порядку постанову Суду, правильні." Ось.
Хто ще знає які були ляпи на тестуванні? Напишіть!
І у кого є зразки скарг, які подавалися на першому тестуванні 05.06.2012 р., щодо перегляду прохідного балу з 65 - на 63, опублікуйте тут.
Буду дуже вдячний!

3

Подав заяву на знайомлення зі своїми тестовими завданнями...

4

Тернистий шлях до омріяної посади судді триває!
Сьогодні, у ВККСУ на вул. Жилянській, я ознайомлювався зі своїми відповідями на тестові завдання від 11.09.2012 р., тестовим зошитом та правильними відповідями. Правда, чомусь відповіді (так званий ключ) не дозволили сфотографувати, але дали переписати їх. Добре хоч дали сфоткати тестовий зошит і мої чорні квадратики! ))) Дуже вдячний працівникові ВККС, який мене ознайомлював.


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Тим, у кого 59.5 бали » Чи є ще шанс потрапити у резерв суддів у 2012 році?