Форум кандидатів на посаду судді 2012

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Оголошення ВККС » Документи до ВККС


Документи до ВККС

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Зразок заяви для "повторників"(осіб, які складають квал.іспит повторно через рік)

                                                                                       До Вищої кваліфікаційної
                                                                                            комісії суддів України
                                                                                _________________________
                                                                                       (повне П.І.Б. кандидата)
                                                                                _________________________
                                                                                (адреса постійного фактичного
                                                                                  місця проживання кандидата)
                                                                         _____________________________
                                                                              (номери контактних телефонів
                                                                                 (в т.ч. мобільного телефону)
                                                                        ______________________________
                                                                                  (адреса електронної пошти)
                             З А Я В А
Прошу допустити мене до складення кваліфікаційного іспиту повторно.
Вперше кваліфікаційний іспит я складав (складала) ___дата____ й за рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від __дата__ вважаюсь таким (такою), що не склав (не склала) іспиту.
Повідомляю, що за час, який минув із дня складення попереднього кваліфікаційного іспиту, не відбулося змін щодо відомостей про мене як кандидата на посаду судді (особисті дані, освіта, стаж роботи в галузі права, стан здоров’я).
АБО
Повідомляю, що за час, який минув із дня складення попереднього кваліфікаційного іспиту, змінилися наступні відомості про мене як кандидата на посаду судді (особисті дані, освіта, стаж роботи, стан здоров’я):___навести конкретні обставини, які змінилися__.
До заяви додаю:
(в разі, якщо відбулися зміни щодо відомостей про кандидата, подаються відповідні документи, що підтверджують такі зміни).
дата особистий підпис П.І.

2

Заява до ВККС щодо практичного завдання кваліф.іспиту за відповідною спеціалізацією

До Вищої кваліфікаційної
комісії суддів України
_________________________
(повне П.І.Б. кандидата)
_________________________
(адреса постійного фактичного
місця проживання кандидата)
_____________________________
(номери контактних телефонів
(в т.ч. мобільного телефону)
______________________________
(адреса електронної пошти)

Заява

За результатами проходження анонімного тестування (іспиту) на виявлення рівня загальних теоретичних знань мене допущено до складання кваліфікаційного іспиту 11 вересня 2012 року.
Під час складання кваліфікаційного іспиту прошу дозволити мені виконувати практичне завдання з ________________ спеціалізації.

дата особистий підпис П.І.Б.

3

Іспит буде в третьому кварталі 2012 року - спеціалізацію на іспиті з практичного завдання скасували. заява не потрібна


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Оголошення ВККС » Документи до ВККС