Форум кандидатів на посаду судді 2012

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Запитанн на співбесіді у ВККС та можливі відповіді » Питання від членів ВККС та модливі відповіді


Питання від членів ВККС та модливі відповіді

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Шановні колеги, ті хто вже пройшов цю стадію у ВККС та ті, у кого це ще попереду, пишіть які питання задавали та можуть задати члени ВККС.
Крім того, колеги, пишіть хто саме з членів ВККС задає це питання із вказівкою на його прізвище, щоб знати чого чекати від цього члена ВККС.

Я від себе можу запропонувати можливі такі питання:
Чому Ви бажаєте стати суддею?
Чому Ви обрали саме цей суд як місце вашої майбутньої роботи?Як це позначиться на ваших відносинах із близькими людьми?
Чому Ви працюючи адвокатом, нотаріусом, юристом на підприємстві(ваш варіант) вирішили стати суддею?
Чого Ви очікуєте від роботи судді?
Ви працюєте у сфері юридичної практики, в якій...?
Які справи Ви вели? Чиї інтереси представляли?...
Які справи Вам найбільш запам'яталися? Чому?
Ви були присутніми у судових засіданнях? В яких справах(цивільних, кримінальних, господарських)?
Які є Ваші позитивні чи негативні риси характеру, назвіть їх.. чому?
Якими рисами повинен бути наділений суддя? і т.д.

Отредактировано Tsivilist (2012-07-16 20:46:03)

2

Висловлю і свою точку зору щодо можливих варіантів запитань.
Що нам відомо?! Ми знаємо те, що два відомі тестологи були залучені ВКК до складання психологічного портрету ідеального судді з відповідними якостями.
Це значить, що питання можуть взагалі не стосуватись вибору професії, майбутнього місця роботи і т.д., питання можуть бути загальними, можливо навіть ситуативними. Як би ви вчинили якщо...  Дорога, лежить непритомна людина, ваші дії. і т.д.

3

Я "систематизировала" вопросы из анкет собеседования. Выложить для "потомков"?

4

Доброго дня всім форумчанам. Шановна Avakada, "потомки" були б Вам дуже вдячні !


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Запитанн на співбесіді у ВККС та можливі відповіді » Питання від членів ВККС та модливі відповіді