Форум кандидатів на посаду судді 2012

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Все про кваліф.іспит » Іспит буде в третьому кварталі 2012 року


Іспит буде в третьому кварталі 2012 року

Сообщений 1 страница 10 из 17

1

Кандидат 07.06.2012 14:46:39

Коли відбудеться кваліфікаційний іспит?

Ігор Самсін

Точна дата проведення кваліфікаційного іспиту наразі не визначена. Орієнтовно проведення кваліфікаційного іспиту буде здійснене наприкінці серпня, у вересні цього року.

2

Поскоріше б прийняли нову програму і положення про проведення кваліфу!!!!

Вони будуть докорінно змінювати підходи.

Дуже багато нарікань було минулоріч, особливо щодо оцінки практичного завдання.
З відповідей голови ВКК вбачається, що окрім приблизної дати проведення іспиту іншої інформації наразі годі й чекати.
На ЮП більше не буду заходити, процвітають образи і пусті балачки якихось тролей.

3

Paola, привіт! Рада бачити. Це Я из Запоріжжя. Реєструюся тут під новим ніком. Негарно якось на цій стадії бути просто Я, треба вже ідентифікуватися. Яку спеціалізацію обираєте на практичне завдання кваліфіспиту? Я цивільну, бо душею цивіліст.

4

Доброго дня! я складала в минулому році кваліфіспит, за результатами якого не добрала 4 бали. в цьому році буду здавати повторно. з досвіду минулого кваліспиту, хочу сказати, що тести-тестами, але треба готуватись і до виконання практичного завдання. я працюю адвокатом, тому практики зі складання процесуальних документів суду, майже немає.
пропоную готуватись таким чином: 1. знаходимо задачу в інтернеті; 2. доповнюємо її доказами, що подані сторонами, датами; 3. готуємо процесуальний документ. 4. розміщаємо підготовлений процесуальний документ. 5. обговорюємо його.
що скажете?

5

для Авакади!
я згодна, але пропоную готуватись з практичного завдання ближче до іспиту

6

Говорят что тестирования вроде бы не будет в этом году на квале.

7

Виктор написал(а):

Говорят что тестирования вроде бы не будет в этом году на квале.

А що ж буде тоді?

8

Привіт Дана!!!! Я також обираю цивільне, бо не тільки душею, але й усім єством цивіліст)))))) Рада познайомитись із запорізькою колегою!!!!!

9

Цілую, Паолочко! Продовжуємо готовитися до кваліфу. В Києві зустрінемося. До зв'язку.

10

Ребята, а что на практическом задании можно будет выбирать отрасль права по которой делать это самое задание????


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Все про кваліф.іспит » Іспит буде в третьому кварталі 2012 року