Форум кандидатів на посаду судді 2012

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Оголошення ВККС » Результати анонімного тестування (іспиту) 2012


Результати анонімного тестування (іспиту) 2012

Сообщений 1 страница 10 из 42

1

І досі без прізвищ, хоча обіцяли опублікувати ще 06 червня 2012 року.

http://vkksu.gov.ua/ua/dobir-kandidativ … pitu-2012/

2

Думаю что сейчас решается вопрос с некорректными вопросами и тем что с ними делать.

3

очень хочется надеяться что они примут правильное решение по поводу некорректных вопросов и одновременно оставят проходной бал на том же уровне

4

paliy@court.gov.ua - е майл секретаря кваліф комісії, можливо відсилать попередньо свої некоректні запитання які були на кваліф іспиті :tomato:

5

А вже хтось повідомляв на цей е майл про некоректні запитання, яка реакція? Що ВККС планує робити.

6

Так, я писав приблизно так, без мотивування:
Питання які були на анонімному тестуванні 05.06.2012 року, та щодо яких будуть подані скарги щодо їх некоректності:
1. щодо розміру застави;
2. патологічного спяніння;
3. щодо сплати судового збору за подання заяви про перегляд заочного рішення;
4. розстрочка штрафу;
5. порушення кримінальної справи відносно адвоката;

Крім того деякими особами особами будуть подані скарги на питання які не входять в програму затверджену ВККС:
1. Франшиза.
2. Єксгумація трупа.
3. Розмір статутного капіталу банка.
4. Кому підчиняється Рахункова палата.

Вопрос по рассрочке штрафа в уголовном праве - не было ни одного правильного ответа, возможно что вопросы составлялись еще на прошлогоднее тестирование и с учетом изменений в законодательство не внесли правильный ответ, так как изменения в статью 53 УК внесли законом от 15.11.2011г. и изменили часть четвертую - с трех лет на один год. В вариантах ответа не было 1 год.

7

Все емайл палія не працюючий, він закритий ,чи не існує. Потрібно писати безпосередньо до ВККС., телефонувати.

8

public_info@vkksu.gov.ua

это адрес с сайта ВКК СУ, но правда для получения публичной информации

9

Без різниці, все рівно відправлю , це не довго і за це не посадять. :crazyfun:

10

Я Вас поддерживаю, тоже отправлю, но как-то нас маловато


Вы здесь » Форум кандидатів на посаду судді 2012 » Оголошення ВККС » Результати анонімного тестування (іспиту) 2012